کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی طالقانی کرج

کلینیک دندانپزشکی

کلینیک دندانپزشکی

کلینیک دندانپزشکی طالقانی کرج

کلینیک دندا نپزشکی طالقانی کرج دوشنبه, 02 فروردين 1395 ساعت 08:03
این مورد را ارزیابی کنید
(13 رای‌ها)

آشنایی با کلینیک دندانپزشکی طالقانی کرج

 

کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی طالقانی اولین مرکز دندانپزشکی شبانه روزی در استان البرز می باشد که از سال 1381شروع به کار کرده و با سابقه ای درخشان در زمینه های مختلف دندانپزشکی (عمومی و تخصصی) خدمات ویژه ای به شهروندان گرامی ارائه می نماید.

این مرکز با محیطی آرام و لوکس و مجهز به سیستم استریلیزاسیون مرکزی با همکاری دندانپزشکان متخصص در تمامی رشته های تخصصی (اندو- پریو- ارتودنسی- اطفال- پروتز و سایر رشته ها) و بکارگیری اساتید دانشگاهی با بهره گیری از بهترین و مدرنترین تجهیزات موجود خدمات ویژه ای ارائه می نماید و تیم پزشکی در این مرکز به صورت 24 ساعته حتی ایام تعطیل حضور دارند

همچنین قابل ذکر است این کلینیک طرف قرارداد با بیمه های مختلف می باشد. برخی از بیمه های طرف قرارداد: سایپا، مگاموتور، بهمن موتور، بانک ملت، بانک تجارت، بانک کشاورزی، بانک صادرات، بانک سپه، بانک توسعه صادرات، بانک ملی، بیمه سامان، بیمه سینا، بیمه ملت.

آخرین ویرایش در سه شنبه, 19 بهمن 1395 ساعت 06:22
کلینیک دندانپزشکی طالقانی کرج

کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی طالقانی اولین مرکز دندانپزشکی شبانه روزی در استان البرز می باشد که از سال 1381 با سابقه ای درخشان در زمینه های مختلف دندانپزشکی (عمومی و تخصصی) خدمات ویژه ای به شهروندان گرامی ارائه می نماید.

600 32 026 خط ویژه

تماس تلفنی